Kaçaklar-The Losers
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 1 Yorum 396 Görüntülenme

Kaçaklar-The Losers

Kaçaklar izle, Kaçaklar türkçe dublaj izle, Kaçaklar hd izle, Kaçaklar full izle - Yüksen oktanlı aksiyon filmi Kaybedenler (The Losers), arama ve imha etme görevi için Bolivya ormanlarına gönderilen Özel Kuvvetler timinin seçkin üyelerini konu alıyor. Ancak ekip üyeleri (Clay Jensen, Roque, Pooch ve Cougar) kısa bir süre sonra, Max olarak bilinen güçlü düşmanın içerden körüklemesiyle ölümcül bir ihanetin hedefi haline geldiklerini fark ediyorlar.

Ölü farz edilen grup, öç almak ve isimlerini temize çıkartmak için, kendi hesapları olan güzel ve gizemli casus Aisha'nın dahil olduğu bir plan yapıyorlar. Beraber çalışırken gizemli ve çok iyi korunan Max'ın (kendi çıkarları için yeni yüksek teknolojisiyle bir dünya savaşı çıkarmaya kendini adamış acımasız bir adam) izini sürerken, çok iyi gizlenmeleri gerekmektedir. Cinemacaddesi.com ekibi olarak iyi seyirler dileriz ve filmimize oy vermenizi rica ederiz iyi seyirler.
Türkçe Dublaj Türçe Alt Yazı


Filmimize oy verebilirsiniz

Bir önceki yazımız olan The Karate Kid (Karateci Çocuk) | Full izle, Hd izle, 720p izle, Türkçe Dublaj izle başlıklı makalemizde 720p izle, Hd izle ve The Karate Kid (Karateci Çocuk) | Full izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (1)